luni, 13 martie 2023

PREMIUL I la etapa județeană a OLIMPIADEI NAȚIONALE DE EDUCAȚIE SOCIALĂ - 2023 pentru Șc. Gim. Bălilești

     Anastasia Deleanu și Ștefania Sorete au obținut cea mai mare notă (9.60) și premiul I la etapa județeană a Olimpiadei de Educație Socială organizată la Pitești pe 11 martie 2023 și s-au calificat la etapa NAȚIONALĂ a Olimpiadei de Educație socială.
   Anastasia (a VIII-a) și Ștefania (a VII-a), elevele Școlii Gimnaziale Bălilești, alcătuiesc echipajul care va reprezenta jud. Argeș la faza Națională a Olimpiadei de Educație Socială, Slobozia, 2023.

Felicitări!
Mult succes la faza NAȚIONALĂ! 
 
prof. Cristian Marius BALEA

 


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

MENȚIUNE pentru Școala Bălilești la etapa interjudețeană a Concursului „Olimpiada Micilor Istorici - Nicolae Iorga”, Câmpulung Muscel, 16 mai 2026

      Elevul BĂNUȚĂ DAVID NICOLAE, din clasa a VI-a a Școlii Gimnaziale Bălilești , a obținut MENȚIUNE la etapa interjudețeană a Concursu...