luni, 27 ianuarie 2020

Elevii Școlii Bălilești la Concursul Interjudețean „Veșnicia s-a născut la sat...”, Buzău (Merei), decembrie 2019

    Tema concursului a fost „Crăciunul copilăriei mele”, Lucrările din concurs realizate de elevii Școlii Bălilești au fost apreciate de juriu. Au fost  premiați elevii:
GHINEA ȘTEFANIA - clasa a VI-a - Premiul I 
ARMEANU VLĂDUȚ - clasa a VI-a -Premiul al II-lea
FELICITĂRI! 
Îndrumător: prof. Cristian Marius BALEA 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

MENȚIUNE pentru Școala Bălilești la etapa interjudețeană a Concursului „Olimpiada Micilor Istorici - Nicolae Iorga”, Câmpulung Muscel, 16 mai 2026

      Elevul BĂNUȚĂ DAVID NICOLAE, din clasa a VI-a a Școlii Gimnaziale Bălilești , a obținut MENȚIUNE la etapa interjudețeană a Concursu...